Apbedīšanas pakalpojumi un serviss
Latvija, LV-2121, Salaspils, Lauku iela 9

Apbedīšanas birojs Salaspilī

Mūsu apbedīšanas birojs „In Sensum“ ir jau vairāk kā 20 gadus sniedz savu atbalstu un palīdzību uzņemoties aigājušo apbedīšanas organizēšanu un bēru rīkošanu Salaspilī un Rīgas tuvumā. Mēs izdarīsim visu, lai atvieglotu šo grūto sēru posmu, nokārtojot visas nepieciešamās formalitātes.

Laika posmā, kad mēs veicam dokumentu un formalitāšu nokārtošanu, Jums nav jāuztraucas par mirušo tuvinieku, jo apbedīšanas birojā “In Sensum” pieejami bezmaksas uzglabāšanas morga pakalpojumi.

Ja nepieciešams, parūpēsimies arī par mirušā transportēšanu kā Latvijas robežās tā arī no/uz ārzemēm.

Apbedīšanas pakalpojumos ir iekļauti visi bēru rituālie pakalpojumi atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām. Organizējot tradicionālu bēru ceremoniju, apbedīšanas birojs garantē augstu darba kvalitāti un iejūtību pret aizgājēja tuviniekiem. Mēs zinām un saprotam cik sāpīgi ir zaudēt sev tuvus cilvēkus un tādēļ ievērojam visus  sīkumus bēru organizēšanā.

Mūsu apbedīšanas biroja viens no darbības veidiem ir kapa vietu labiekārtošana un kapu apzaļumošana (apmalītes, kapu pieminekļi, ziedi u.c.), kuru mēs – apbedīšanas birojs “In Sensum” – veicam ne tikai Rīgā un Rīgas rajonā, bet arī visā Latvijas teritorijā. Šos darbus veic augsti kvalificēti darbinieki, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Bieži Jums neizdodas apmeklēt kapsētu, kur atdusas radinieki, tik regulāri cik gribētos attāluma, aizņemtības vai kādu citu iemeslu dēļ. Rūpējoties par Jūsu mīļajiem mēs veicam kapu vietu apkopšanu visās Rīgas un Latvijas kapsētās, lai aizgājušo atdusas vietas vienmēr būtu apkoptas un skaistas.