Apbedīšanas pakalpojumi un serviss
Latvija, LV-2121, Salaspils, Lauku iela 9

Labiekārtošana

Dace

Gribu izteikt lielu pateicību – darbs, profesionalitāte un iejūtīgā, gandrīz nemanāmā būšanu līdzās, ko sniedza šis apbedīšanas birojs bija nenovērtējami! 19. aprīlī pavadījām mīļo mammu Ēriku pēdējā ceļā. Mana vīra kolēģe iepriekš tika teikusi atzinīgus vārdus: ”Apbedīšanas birojs “In Sensum” tiešām saprata ko un kā vēlējāmies…”. Par viņas vārdu patiesumu lieliski pārliecinājos dzīvē: iejūtība no pirmā telefona zvana, profesionāla nelaiķa aprūpēšana, operatīva pārvešana no mājām Rīgā uz Salaspili. Ierodoties apbedīšanas biroja “In Sensum” ofisā, man bija jauka saruna ar atsaucīgajiem darbiniekiem, kuri palīdzēja apbedīšanas jautājumu noskaidrošanā un precizēšanā. Tika izvēlēts skaists zārks, ziedi, krusts, vēlāk uzstādāmās granīta kapu apmales un kapu pieminekļi, un precizētas visas kapu ceremonijas detaļas. Šādā brīdī ir vajadzīgi profesionāli cilvēki, un Jūs tādi noteikti esat!

Apbedīšana

Edgars

Viens no retajiem uzņēmumiem, kas savam darbam pievieno arī cilvēcisko faktoru…tas šajā grūtajā dzīves mirklī patiešām palīdzēja. Saku lielu paldies šim apbedīšanas birojam un viņu atbildīgajai komandai par palīdzību un atbalstu!

Apbedīšana

Aigars

Mana tēva nāve izsita man pamatu zem kājām, tāpēc iesākumā nezināju nemaz kur griezties, ko darīt. Šis apbedīšanas birojs ar savu cilvēcīgo attieksmi un kvalitatīvo darbu sniedza man skaistākās atvadas kādas vien cilvēks esošajā situācijā var vēlēties. No sirds saku jums paldies.

Labiekārtošana

Ginta

Mani mīļie vecāki nomira vairākus gadus atpakaļ un dzīve tā iegrozījās, ka jau vairāk kā gadu strādāju ārzemēs. Draudzenes vīrs pastāstīja, ka apbedīšanas birojs “In Sensum” kā vienu no apbedīšanas pakalpojumiem piedāvā apkopt un uzturēt kapu kopiņas. Esmu kristiete, un man ir svarīgi, lai manu vecāku piemiņas vietas būtu skaistas un sakoptas. Tagad, kad vien atgriežos mājās, iegriežos pie vecāku atdusas vietām un vienmēr tieku pozitīvi iepriecināta: kapu labiekārtošana un apzaļumošana vienmēr ir izdarīta, svaigi ziedi un svecītes uzlikti, rūpīgi uzstādītas granīta kapu apmales, kapu soliņi un apkopti kapu pieminekļi. Jūsu attieksme silda sirdi – paldies.

Apbedīšana

Renārs

Apbedīšanas biroja “In Sensum” ilggadējā pieredze un augstā darba kvalitāte ir jūtama ik uz soli. Kad jāveic kapu labiekārtošana – viss norit ar augstāko rūpību: kapu kopiņām tiek uzliktas jaunas, skaistas granīta kapu apmales, sagādāti svaigi ziedi, uzstādīts ozolkoka krusts. Labāku noformējumu nemaz nevar vēlēties. Izsaku atzinību uzmanības pievēršanā tik nozīmīgajām mazajām, bet svarīgajām detaļām.

Labiekārtošana

Agija

Vairākus gadus atpakaļ, izskatot apbedīšanas pakalpojumu piedāvājumus Rīgā, paliku tieši pie apbedīšanas biroja “In Sensum” piedāvājuma. Atceros, ka pie viņiem tika organizētas bēres, izvēlēts zārks, granīta kapu apmales, bēru ziedi, krusts, apskatīti kapu pieminekļi un sarunāta pēcāka kapu apzaļumošana un labiekārtošana. Ceremonija bija ļoti skaista… Jāsaka, ka vēl tagad esmu apmierināta ar savu tā laika izvēli.Pievienot atsauksmi