Apbedīšanas pakalpojumi un serviss
Latvija, LV-2121, Salaspils, Lauku iela 9

APBEDĪŠANAS BIROJS INSENSUM

Kā ierasts nelaime atnāk negaidīti un daudzi tam nav gatavi. Mūsu apbedīšanas birojs SIA „In Sensum“ ir gatavs Jums palīdzēt, uzņemoties bēruorganizēšanu. Izdarīsim visu, lai atvieglotu šo grūto sēru posmu, nokārtojot visas nepieciešamās formalitātes. Apbedīšanas pakalpojumus birojs sniedz gan Salaspilī, gan arī Rīgā.

Kamēr visi dokumenti un formalitātes tiek kārtotas, Jums nav jāuztraucas par mirušo tuvinieku, jo apbedīšanas birojā “In Sensum” pieejami bezmaksasuzglabāšanas morga pakalpojumi. Ja nepieciešams, parūpēsimies arī par mirušā transportēšanu kā Latvijas robežās tā arī no/uz ārzemēm.

Apbedīšanas pakalpojumos ir iekļauti visa vieda rituālie pakalpojumi atbilstoši visu vēlmēm un prasībām. Organizējot tradicionālu bēru ceremoniju, apbedīšanas birojs garantē augstu darba kvalitāti un iejūtību pret aizgājēja tuviniekiem. Mēs zinām un saprotam cik sāpīgi ir zaudēt sev tuvus cilvēkus un tādēļ ievērojam visus sīkumus bēru organizēšanā.

Mūsu firmas viens no darbības veidiem ir kapa vietu labiekārtošana un kapu apzaļumošana (apmalītes, kapu pieminekļi, ziedi u.c.), kuru mēs – apbedīšanas birojs “In Sensum” – veicam ne tikai Rīgā un Rīgas rajonā, bet arī visā Latvijas teritorijā. Šos darbus veic augsti kvalificēti darbinieki, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Bieži mums neizdodas apmeklēt kapsētu, kur atdusas radinieki, tik regulāri cik gribētos attāluma, aizņemtības vai kādu citu iemeslu dēļ. Ja vēlaties, lai mīļoto cilvēku atdusas vietas vienmēr būtu apkoptas un skaistas, varam vienoties un “In Sensum” čaklie darbinieki aprūpēs Jūsu tuvinieku kapu kopiņasvisā Rīgā un Rīgas apkārtnē. Kā arī citās pilsētās.