Apbedīšanas pakalpojumi un kapu labiekārtošana
RU EN
Stacks Image 115


Diennakts palīdzība:
+371 27 226 226

Birojs Salaspilī, Lauku 9:
9:30 - 17:00

Stacks Image 267


Diennakts palīdzība:
+371 27 226 226

Birojs Salaspilī, Lauku 9:
9:30 - 17:00

  • Kapu labiekārtošana
  • Repatriācija
  • Apbedīšanas pakalpojumi
Pavadot cilvēku mūžībā, tuviniekiem ir daudz pārdzīvojumu, rūpju un raižu. Bieži vien cilvēki tam nav gatavi un nezina, ko iesākt un kā rīkoties šajā situācijā.

Mūsu apbedīšanas birojs SIA „In Sensum“ ir gatavs Jums palīdzēt, uzņemoties bēru organizēšanu. Mēs esam ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 2006.gada 10.aprīlī, bet mūsu pieredze apbedīšanas un kapu labiekārtošanas pakalpojumu jomā ir jau no 1975.gada. Mēs izdarīsim visu, lai atvieglotu šo grūto sēru posmu un nokārtosim arī visas nepieciešamās formalitātes.

Apbedīšanas pakalpojumos ir iekļauti visa vieda rituālie pakalpojumi atbilstoši visu vēlmēm un prasībām. Organizējot bēru ceremoniju, apbedīšanas birojs garantē augstu darba kvalitāti un iejūtību pret aizgājēja tuviniekiem. Mēs zinām un saprotam cik sāpīgi ir zaudēt sev tuvus cilvēkus un tādēļ ievērojam visus sīkumus bēru organizēšanā.

Rūpēs par saviem klientiem mēs jau vairāk kā 20 gadus veicam kapa vietu labiekārtošanu, restaurāciju un apzaļumošanu Rīgā, Salaspilī un, ja nepieciešams, jebkuros Latvijas kapos. Šos darbus atbilstoši Jūsu vēlmēm un ar dziļāko cieņu pret aizgājušo veic augsti kvalificēti darbinieki, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Mēs zinām, ka Tev ir grūti. Turies! Noskaties šo video, kas palīdzēs saprast, ko tagad darīt!

Mums ir 20 gadu pieredze kapu labiekārtošanas un apbedīšanas jomā un mēs varam jums palīdzēt!

Stacks Image 333
Latvijā kapusvētku laiks. Daudziem šis pasākums izvēršas teju par gada notikumu, lai dotos uz dzimto vietu, satiktu tālus radus, parādītu sevi un paskatītos uz citiem. Saki, ko gribi, bet latviešiem patīk kapu būšana. Tomēr visa sākums ir nelaiķis, kurš jāapbērē. Kā šajā jomā jauns, kas nemainīgs, par to saruna ar apbedīšanas biroja IN Sensum vadītāju Andri Šīmani.

“Man šis darbs patīk,” neslēpj Andris Šīmanis. “Tas man ir gan darbs, gan hobijs. Tā sanācis, ka es jau kopš bērnu dienām dzīvojos pa kapiem. Mans tēvs bija kapracis, viņš mani bieži ņēma līdzi uz darbu. Kapsētas vide man ir tuva un labi zināma.” Kaut Andra Šīmaņa apbedīšanas uzņēmuma birojs atrodas Salaspilī, viņš norāda, ka uzņēmums darbojas pa visu Latviju. Turklāt tas nodrošina ne tikai izvadīšanu, bet arī kapu vietu labiekārtošanu un apzaļumošanu.

Lasīt visu rakstu
Stacks Image 357

Turies!

Mums zin
āms ir tāds neliels vārdiņš: – Turies!
Ko saka tad, kad lieki citi v
ārdi,
Kad ce
ļā pēņi uznākusi tumsa,
Uz pag
ātni ir aizcirtušies vārti,
M
ēs turamies un ejam miklām acīm,
Un neticam, ka s
āksies jauna diena,
M
ēs turamies ar izmisumu sirdī,
Pie savas dz
īves gaišā pavediena,
Tas satr
ūcis. To nesasiet nevienam,
Jau gadu v
ējš to aiznesis ir līdz,
T
ā spožums gaist, bet arī tumsa šķeļas,
Jo pret
ī nāk ar siltu sauli rīts

N.Dzirkale

© SIA "In Sensum", 2020, Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika