Apbedīšanas pakalpojumi un kapu labiekārtošana
RU EN
Stacks Image 100


Diennakts palīdzība:
+371 27 226 226

Birojs Salaspilī, Lauku 9:
9:30 - 17:00

Stacks Image 115


Diennakts palīdzība:
+371 27 226 226

Birojs Salaspilī, Lauku 9:
9:30 - 17:00

 • Stacks Image 236
  Mani mīļie vecāki nomira vairākus gadus atpakaļ un dzīve tā iegrozījās, ka jau vairāk kā gadu strādāju ārzemēs. Draudzenes vīrs pastāstīja, ka apbedīšanas birojs “In Sensum” kā vienu no apbedīšanas pakalpojumiem piedāvā apkopt un uzturēt kapu kopiņas. Esmu kristiete, un man ir svarīgi, lai manu vecāku piemiņas vietas būtu skaistas un sakoptas.

  Ginta
 • Stacks Image 245
  Gribu izteikt lielu pateicību – darbs, profesionalitāte un iejūtīgā, gandrīz nemanāmā būšanu līdzās, ko sniedza šis apbedīšanas birojs bija nenovērtējami! 19. aprīlī pavadījām mīļo mammu Ēriku pēdējā ceļā. Mana vīra kolēģe iepriekš tika teikusi atzinīgus vārdus: ”Apbedīšanas birojs “In Sensum” tiešām saprata ko un kā vēlējāmies…”. Par viņas vārdu patiesumu lieliski pārliecinājos dzīvē: iejūtība no pirmā telefona zvana, profesionāla nelaiķa aprūpēšana, operatīva pārvešana no mājām Rīgā uz Salaspili. Ierodoties apbedīšanas biroja “In Sensum” ofisā, man bija jauka saruna ar atsaucīgajiem darbiniekiem, kuri palīdzēja apbedīšanas jautājumu noskaidrošanā un precizēšanā. Tika izvēlēts skaists zārks, ziedi, krusts, vēlāk uzstādāmās granīta kapu apmales un kapu pieminekļi, un precizētas visas kapu ceremonijas detaļas. Šādā brīdī ir vajadzīgi profesionāli cilvēki, un Jūs tādi noteikti esat!

  Dace
 • Stacks Image 254
  Viens no retajiem uzņēmumiem, kas savam darbam pievieno arī cilvēcisko faktoru…tas šajā grūtajā dzīves mirklī patiešām palīdzēja. Saku lielu paldies šim apbedīšanas birojam un viņu atbildīgajai komandai par palīdzību un atbalstu!

  Edgars
 • Stacks Image 271
  Mana tēva nāve izsita man pamatu zem kājām, tāpēc iesākumā nezināju nemaz kur griezties, ko darīt. Šis apbedīšanas birojs ar savu cilvēcīgo attieksmi un kvalitatīvo darbu sniedza man skaistākās atvadas kādas vien cilvēks esošajā situācijā var vēlēties. No sirds saku jums paldies.

  Aigars
 • Stacks Image 280
  Vairākus gadus atpakaļ, izskatot apbedīšanas pakalpojumu piedāvājumus Rīgā, paliku tieši pie apbedīšanas biroja “In Sensum” piedāvājuma. Atceros, ka pie viņiem tika organizētas bēres, izvēlēts zārks, granīta kapu apmales, bēru ziedi, krusts, apskatīti kapu pieminekļi un sarunāta pēcāka kapu apzaļumošana un labiekārtošana. Ceremonija bija ļoti skaista… Jāsaka, ka vēl tagad esmu apmierināta ar savu tā laika izvēli.

  Agija
Mums ir svarīgi kā jūs novērtējiet mūsu darbu, tāpēc sūtiet savas atsauksmes uz epastu: [email protected]

© SIA "In Sensum", 2020, Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika