Apbedīšanas pakalpojumi un kapu labiekārtošana
RU EN
Gadās, ka jums neizdodas apmeklēt kapsētu, kur atdusas radinieki, tik regulāri cik gribētos, attāluma, aizņemtības vai kādu citu iemeslu dēļ. Ja vēlaties, lai mīļoto cilvēku atdusas vietas vienmēr būtu apkoptas un skaistas, varam vienoties un “In Sensum” čaklie darbinieki aprūpēs Jūsu tuvinieku kapu kopiņas gan Rīgā un tās apkārtnē, gan arī citās pilsētās.
Rūpēs par saviem klientiem mēs jau vairāk kā 20 gadus veicam kapu vietu labiekārtošanu un apzaļumošanu Rīgā, Salaspilī un ja nepieciešams jebkuros Latvijas kapos. Pieminot aizgājušos, mēs izrādām savu mīlestību un cieņu pret viņiem iekārtojot viņu atdusas vietas, lai tās būtu sakoptas un gaišas.

Sadarbībā ar pieredzējušu ainavu arhitekti piedāvājam ainaviski iekārtot kapu vietu, izveidojot kapu vietas dizaina projektu. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, ainavu arhitekte izstrādās apstādījumu plānojumu, saskaņojot kapa vietas dizainu ar apkārt esošo vidi. Saskaņā ar kapu vietas dizaina projektu mūsu darbinieks pabeigs kapu vietas labiekārtošanu un apzaļumošanu.


  • Seguma ieklāšana (smiltis, bruģis, grants, oļi, dolomīta vai granīta šķembas, mulča, zāliens)

  • Apzaļumošana ar stādiem un augiem, kas ir piemēroti vietējiem dabas apstākļiem un videi.

  • Kapu apmaļu uzstādīšana (granīta, laukakmens, betona)


  • Kapu pieminekļu izgatavošana, piemiņas plāksnes izgatavošana, tekstu iegravēšana, piegādāšana un uzstādīšana

  • Kapa vietas restaurācija

© SIA "In Sensum", 2020, Visas tiesības aizsargātas. Privātuma politika